AVAAKTUS

Sisestatud erko.lill poolt

SAABUMAS ON TEADMISTE PÄEV!

Ootame kõiki uue õppeaasta pidulikule avaaktusele, mis toimub reedel, 1.septembril kell 10:30

Palun pane selga pidulik koolivorm, nagu säärasele tähtsale sündmusele kohale. Koolivalitsuse liikmetel on sel puhul kohane kanda ka ministrimärki.

Väga oodatud on ka 1.klasside lapsevanemad.

Asu jälgima