HARKUJÄRVE PÕHIKOOL

HARKUJÄRVE PÕHIKOOL -

TUBLI PRANGLIJA HARKUJÄRVE KOOLIST!

27. märtsil toimusid Kiili Gümnaasiumis Harjumaa Pranglimise meistrivõistlused. Harkujärve Põhikooli 2. a klassi õpilane Kristofer Jussmann esines peastarvutamise võistlusel väga edukalt. KristoferTa saavutas 2. klasside üldarvestuses I koha ja Sirgujate (2.-3. klass) võistlusklassis  9110 punktiga II koha. See tagab talle pääsu juunis toimuvale vabariiklikule lõppvõistlusele.
Harkujärve kooli õpilased liitusid Pranglimise projektiga sel õppeaastal. Esialgu oli hasart kõigil suur, aga tasapisi ind vaibus ja arvutamist ning võistlemist jätkasid vaid tublimad.  Projektis osalemine on parandanud laste peastarvutamise oskust ja kiirust lausa hüppeliselt. Paremaid tulemusi saavutasid need, kellel oli tugev kodu toetus. Põhiline harjutamine toimus lastel ikkagi kodus.
Jaanuarikuus toimunud reaalainete nädala raames toimus meie koolis klasside parimate pranglijate võistlus. Arvutamise kiirust ja õigsust said kõik õpilased jälgida saali seinalt projektori vahendusel. Kogu koolipere oli hämmingus 8- aastase Kristoferi ülikiirest arvutamisoskusest kuni viiekohaliste arvudega. See pani nii mõnegi 6.klassi õpilase kukalt kratsima ja silmad maha lööma.
Loodame, et meie imearvutaja esindab edukalt oma kooli, koduvalda ja maakonda ka vabariiklikul võistlusel. Hoiame kõik talle ja tema tublidele vanematele pöialt!

Marika Virit
klassijuhataja

Info 1.klassi astujatele

Head lapsevanemad!

Käimas on  eelregistreerimine sügisel avatavasse 1.klassi. Koolikoha soovijaid on hetkel 46. Palume kõikidel lastevanematel võtta meiega kohe ühendust, kelle laps on juba leidnud koha mõnes teises koolis  ja annulleerida oma lapse registreerimine. Ruumipuudude tõttu on võimalik avada ainult üks klass 24 õpilasega.

t 6575374 või kaire@harkujarve.edu.ee

Meie kõvad lauajalgpallurid tegid Harku vallas teistele säru!

Harku valla koolide lauajalgpalli finaalvõistlus toimus 28. veebruaril Tabasalu Ühisgümnaasiumi aulas. Võistlus toimus kahes vanuserühmas. Harkujärve koolist osales 10 kaheliikmelist võiskonda. Meie kooli õpilased esinesid võistlusel väga hästi. 1.-4. klassi õpilaste vanuserühmas saavutasid I koha Rico Antonjak ja Hugo Joonas Heinamaa. 5.-9. klassi vanuserühmas saavutasid Georg Kuhi ja Ralf Vetsa II koha. Õnnitleme võitjaid!!! I koha omanikud Rico ja Hugo Joonas   I koha omanikud Rico ja Hugo Joonas

Täname lapsevanemaid, kes aitasid trantspordiga ja olid lastele võistluse ajal toeks.