HARKUJÄRVE PÕHIKOOL

HARKUJÄRVE PÕHIKOOL -

Koolivormi tellimine

Tere lapsevanemad.

Tähelepanelik lapsevanem juba pani tähele, et peamenüü ritta Kontakt järele on tekkinud uus märge – KOOLIVORM. Minnes sellele lehele leiate sealt informatsiooni oma lapsele koolivormi tellimise kohta. Mis täna tehtud, see homme hooleta!

Harkujäre Põhikool

Harku Vallavalitsuse küsimustik lapsevanematele laste tahvelarvutite kasutamise kohta

Lugupeetud lapsevanem!

Tänane haridusmaastik soosib õppetöös aina rohkem infotehnoloogilisi vahendeid. Kahjuks ei ole kõigil koolidel võrdsed võimalused õpilasi nende vahenditega varustada. Pöördume Teie poole ettepanekuga, et aitaksite soetada innovatiivseid õppevahendeid.
Harku Vallavalitsus korraldaks ühtse hanke tahvelarvutite soetamiseks nii koolidele kui ka isiklikult õpilastele.
Hanke eesmärk oleks saada võimalikult head seadmed võimalikult soodsa hinnaga. Eelnevalt sooviksime teada, kas ja kui paljud vanemad oleksid nõus sellist investeeringut tegema.

Siin viide küsimustikule:

Harku Vallavalitsuse küsimustik

Harku Vallavalitsuse küsitlus 1. klassi astujate vanematele

Lp lapsevanemad! Harku vallavalitsus soovib teavet 2015. aastal 1. kassi astujate kohta. Selleks palun avada allolev link ja täita ankeet. Ankeet annab teavet, mis kooli soovitakse laps sügisel õppima panna. Ankeedi täitmine on VÄGA VAJALIK KA NEILE, KES ON OMA LAPSE REGISTREERINUD MEIE KOOLI KOOLIKATSUMISPÄEVALE s.t  eelregistreerinud Harkujärve kooli 1. klassi.